Wie willen we bereiken? De cultuur en het moderne denken
Paul Visser is er duidelijk over: Keller is een uitkomst voor mensen die dreigen te seculariseren. Voor mensen die graag logisch nadenken en daarbij twijfel niet buiten de deur kunnen houden. Maar de volledig geseculariseerde Nederlander? Die heeft iets heel anders nodig, stelt Visser. In deze videoles doet hij uit de doeken wat dat volgens hem is.
Preken. Geloof overbrengen in een sceptische tijd
Studiebijeenkomst naar aanleiding van Tim Kellers boek
Tim Keller schreef het boek Preken. Geloof overbrengen in een sceptische tijd. Een inspirerend boek voor iedereen die zich steeds weer voor de opdracht gesteld ziet om net als Keller het “oude” Evangelie te verkondigen in de huidige tijd. En evangelieverkondiging is zeker niet iets voor predikanten alleen. Veel christenen zijn op een of andere wijze bezig met het overbrengen van het geloof aan anderen. In de kerk, op het werk, via een internetblog et cetera.
Op 30 september 2016 werd door AKZ+ Weetwatjegelooft een studiebijeenkomst georganiseerd in de Noorderkerk in Amsterdam. Dit naar aanleiding van Kellers boek en bedoeld voor iedereen die gericht is op evangelieverkondiging. Alle lezingen die destijds werden gehouden zijn nu ook online beschikbaar. Kijk naar de bijdragen van William den Boer, Arie Baars, Kees de Groot, Paul Visser, Paulien Vervoorn en Jos Douma. Zij geven allen hun reactie op een hoofdstuk en/of thema uit Preken. Geloof overbrengen in een sceptische tijd. Alle videolessen zijn los van het boek te bekijken, maar nog meer van toegevoegde waarde na lezing van het boek.